Direct Banking

Automatische integratie van banktransacties beschikbaar in emlinked.
Het standaard bankproces in emlinked wordt uitgevoerd met het importeren van bankafschriften en het exporteren van betaalbestanden.

Met de Direct Banking extensie is dit niet langer het geval. De datauitwisseling is volledig geautomatiseerd. Dit betekent dat je actuele dagafschriften altijd in emlinked aanwezig zijn zonder dat hiervoor extra handelingen nodig zijn. De binnen emlinked Central geaccordeerde betalingen worden direct verstuurd waarna enkel nog de betaling geautoriseerd dient te worden. Direct Banking is ontwikkeld op basis van de telebankieren module binnen emlinked (Microsoft Dynamics 365 Business Central). Dit betekent dat alle bestaande NL functionaliteit ondersteund wordt. 

Andere nieuws

verkennen en ontdekken

Wet Goed Verhuurderschap
huurcontract

Wet Goed Verhuurderschap

Naar verwachting treedt op 1 juli 2024 de wet goed verhuurderschap in werking. Uiteraard zijn de gebruikers van emlinked ook zonder wettelijke dwang een goed verhuurder, maar

Belastingplichtige

Box 3 administratie niet verplicht

Een belastingplichtige met box 3-vermogen is momenteel niet verplicht om een administratie te voeren van het box 3-vermogen. Ook is